HAKKINDA

2003 yılında mobilya tedarikçisi olarak Berkfa markasıyla Mobilyanın Başkenti İnegöl'de hizmet vermeye başladık.

Türkiye genelindeki tüm mobilya üreticilerine malzeme arz ediyoruz.  Markamızın en büyük gücü, müşteri memnuniyeti, estetik ve kaliteli ürünlerdir.

2013 yılında mobilya tedarikçiliğindeki birikim ve know howımızı, üretime taşıdık.  NC LION markasını inşa ettik. NC LION’la 500 m2 alanda başladığımız serüven,

6 yılda % 600 büyüdü. Tasarım çizgimiz büyük ilgi gördü. Talebi karşılamak için 3.000 metrekarelik alanda en iyi bildiğimiz işi yapmaya, mobilya üretmeye devam ediyoruz.

Tedarikçi olmamızın avantajını; malzeme kalitesi ve uygun fiyat olarak müşterilerimiz için de avantaj ve fırsata dönüştürüyoruz.

Markamız gün geçtikçe büyüyor. En kaliteli malzemeleri, konseptle, desenle, renklerle birleştiriyor; üstüne göz nuru ve ustalığımızı ekliyoruz.

Sizden ilham alıyor, asalet ve estetik üretiyoruz. Konforu, sağlamlığı, kaliteyi olmazsa olmazımız kabul ediyoruz. Mobilyalarımızın Türkiye’de ve dünyada, yaşanılan tüm mekanları güzelleştirmesinden mutluluk duyuyoruz.  

Vitrinimizde pek çok Avrupa Kalite Ödülü dursa da bizim için en büyük ödül, müşterilerimizin memnuniyetidir.

Mobilyanın Ustasıyız biz.

 

Hakkımızda

Mobilyanın Ustası

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/php_pdo_sqlsrv_74_ts.so' (tried: /opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/php_pdo_sqlsrv_74_ts.so (/lib64/libstdc++.so.6: version `GLIBCXX_3.4.20' not found (required by /opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/php_pdo_sqlsrv_74_ts.so)), /opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules//opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/php_pdo_sqlsrv_74_ts.so.so (/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules//opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/php_pdo_sqlsrv_74_ts.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: